• Gwarancja najniższej ceny
  • 30 dni na zwrot
  • Natychmiastowa wysyłka

Formy płatności


Klientom sklepu ALADA.pl oferujemy następujące formy płatności:

Za pobraniem - proces realizacji zamówienia rozpoczyna się w momencie jego potwierdzenia przez klienta, płatność gotówką przy odbiorze (należność z faktury pobierze w naszym imieniu kurier DPD).

Przelew tradycyjny - proces realizacji zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie (dodatkowe 1-2 dni robocze).

Płatności online (Przelewy24) - proces realizacji zamówienia rozpoczyna się po jego opłaceniu.

Płatności kartami (Przelewy24) - proces realizacji zamówienia rozpoczyna się po jego opłaceniu.


Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Płatność przy odbiorze osobistym - wyłącznie gotówką (w miarę możliwości prosimy o wyliczoną kwotę, magazyn nie zawsze ma możliwość wydania reszty).

Płatności z odroczonym terminem płatności (do 21 dni) - dla jednostek budżetowych, szkół, szpitali, itp.
Wystarczy złożyć mailowo na adres sklep@alada.pl skan zamówienia z informacja o produkcie, danymi płatnika, danymi do wysyłki, z pieczątką i podpisem osoby upoważnionej.
 
Przejdź do strony głównej

Dlaczego my?

Szybka dostawa przewijaków, najniższe ceny przewijaka, zwrot do 30 dni, najniższe ceny


Przewijaki dla dzieci i niemowlat lazienkowe wiszace

Przewijak niemowlecy scienny

Stanowisko do przewijania dziecka

Wyposazamy kompleksowo lazienki i toalety. Szeroki wybor markowych produktow.Realizacja do 3 dni na terenie kraju. Duzy wybor przewijakow i armatury lazienkowej. Sklep Alada.pl zaprasza!
Copyright 2014-2019 alada.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu